تبلیغات

آیاگادوین منشا وعلیپور با هم قهر هستند؟

بازي ديروز پرسپوليس – فولاد نكات فني زيادي داشت. يكي از گل‌درشت‌ترين نكته‌هاي اين بازي اما رابطه عجيب گادوين منشا و علي عليپور بود. زوج خط حمله پرسپوليس در سه ماه گذشته كه بعد از محروميت مهدي طارمي بهترين عملكرد ممكن را داشتند، در اين بازي نمايشي به شدت خودخواهانه ارايه دادند و موقعيت پيروزي را از تيم‌شان گرفتند.

به گزارش تابناک ورزشی، شايد اغراق نباشد اگر بگوييم در رقم خوردن اين ناكامي، ناسازگاري زوج منشا و عليپور هم به اندازه اشتباه بيرانوند دخيل بود.به بازي برگرديد و آن را با دقت ببينيد؛ قطعا صحنه‌هاي زيادي را پيدا خواهيد كرد كه در آن عليپور از پاس دادن به منشا طفره مي‌رود و يا منشا حاضر نيست در موقعيت مناسب توپ را به عليپور بسپارد.

يكي از ويژه‌ترين اين لحظات اواخر نيمه اول و روي فرار عمقي منشا اتفاق افتاد؛ جايي كه عليپور ترجيح داد خودش به تو بزند و از سد مدافعان حريف بگذرد. آنچه مسلم است اينكه بعد از قرار گرفتن عليپور در كورس آقاي گلي، رفتار فني اين بازيكن تا حدودي تغيير كرده و او بيشتر از آنكه به منافع تيم فكر كند، ترجيح مي‌دهد خودش گل‌هاي بيشتري بزند. به نوشته گل، نتيجه اين سياست هم از دست رفتن شانس يك پيروزي خارج از خانه براي پرسپوليس بود. به ياد بياوريد كه اواسط نيمه دوم عليپور چطور روي آن ضدحمله سريع به جاي پاس دادن توپ به منشا، خودش اقدام به شوتزني كرد و ضربه‌اش با اختلاف كمي از كنار تير بيرون رفت.
اگر زوج منشا و عليپور در هفته‌هاي گذشته اينقدر موفق بود و باعث شد جاي خالي طارمي به هيچ وجه احساس نشود، عمده‌ترين دليلش همكاري و فداكاري آنها بود. اين دو بازيكن سعي داشتند در غياب رقيب قدرشان، خودش نشان بدهند و ثابت كنند كه مي‌توانند در تركيب اصلي قرار داشته باشند. حالا اما معادلات كمي عوض شده؛ عليپور كه ايستادن در صدر جدول گلزنان زير دندانش مزه كرده، بيشتر ترجيح مي‌دهد خودش گل بزند و البته منشا هم كه اين رفتار را مي‌بيند، پاسخ متناظري به آن مي‌دهد. در نتيجه اين پرسپوليس است كه ضرر مي‌كند. با ادامه اين روند قطعا دل هواداران براي طارمي تنگ خواهد شد و با پايان محروميت مهاجم بوشهري، يكي از اين دو بازيكن از تركيب كنار خواهد رفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار