تبلیغات

اعلام نتایج اولیه دومین گرنت عکاسی علی هویسی

به علت درگذشت این عکاس جوان در سن 22 سالگی و به یاد او، طبق سیاست‌های تدوین شده‌ی این گرنت، یک عکاس زیر 23 سال و یک عکاس بدون محدودیت سنی، برای تکمیل پروژه‌ی عکاسی خود هر کدام تا سقف یک و نیم میلیون تومان از سوی خانواده هویسی مورد حمایت مالی قرار خواهند گرفت.

به گزارش موسسه فرهنگی هنری باغچه (دبیرخانه گرنت)، طبق تصمیم دبیر اجرایی و هیات داوران در راستای اهداف آموزشی گرنت و ارتقای سطح دانش عکاسان، امسال نیز تعدادی از شرکت کنندگان بعنوان منتخب مرحله اول معرفی می شوند و برای آموزش این افراد زیر نظر داوران گرنت، برنامه ریزی خواهد شد.

هیات داوران دومین گرنت عکاسی علی هویسی، مسعود رضایی، امیرحسین کردونی و مهران همراهی، از بین آثار دریافت شده به دبیرخانه ی این گرنت، 8 نفر از عکاسان خوزستانی را شایسته تقدیر و راه یابی به مرحله نهایی این رقابت دانستند.

اسامی منتخبان مرحله اول گرنت به شرح زیر می باشد:

منتخبان بخش زیر 23 سال: کیانا اسماعیل وندی ، مسیح حزبایی زاده، پردیس مرادی

منتخبان بخش آزاد: فاطمه رحیماویان، مهناز دژبان، مریم قائدی، ثنا احمدی، سپیده چراغی

دو جایزه نقدی گرنت (هر کدام یک و نیم میلیون تومان) فقط به برگزیدگان اول بخش زیر 23 سال و بخش آزاد اهدا خواهد شد و دو برنده گرنت موظف هستند این کمک هزینه را صرف تکمیل پروژه ی عکاسی خود کنند.

در بهمن 1396 طی مراسمی از نفرات برگزیده درهر دو بخش و منتخبان مرحله اول تقدیر بعمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است گرنت عکاسی علی هویسی، اولین گرنت عکاسی خوزستان و دومین گرنت عکاسی ایران بحساب می آید و تاکنون مورد حمایت هیچ نهاد دولتی نبوده و فقط با حمایت خانواده علی هویسی، انجمن سینمای جوانان اهواز، موسسه فرهنگی هنری باغچه و جمعی از دوستان علی هویسی برگزار شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار