تبلیغات

درخشش الماس سیاه ادامه دارد.../ گزارش زنده؛ استقلال 1- العین 0

به گزارش "ورزش سه"، استقلال که با نمایشی فوق عالی در دیدار رفت مقابل العین تیم شایسته میدان بود، با اشتباهات فاحش داوری نتوانست سه امتیاز شیرین این بازی را به حساب خود واریز کند. حالا شاگردان شفر بعد از یک هفته و اینبار در ورزشگاه آزادی با حضور انبوه تماشاگران مشتاق خود توانستند نیمه اول را با گلزنی تیام از روی نقطه پنالتی برنده به رختکن بروند.   


با گزارش زنده این بازی همراه "ورزش سه" باشید:


هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا 2018، دوشنبه 21/12/96، ساعت 19:00، ورزشگاه بزرگ آزادی
داور: لیو ووک مان                    کمک ها: پونگ شینگ و مینگ لئونگ (هنگ کنگ)

اخطار:

احمد برمان (31)-خالد عیسی(40) از العین

 
استقلال ایران:   سیدحسین حسینی   روزبه چشمی   پژمان منتظری   وریا غفوری (46- خسرو حیدری)   امید نورافکن   امید ابراهیمی   فرشید باقری   سرور چپاروف   داریوش شجاعیان   فرشید اسماعیلی   مامه تیام(60- علی قربانی)

سرمربی: وینفرد شفر

العین امارات:    خالد عیسی   اسماعیل احمد   مارکوس برگ   عمر عبدالرحمن   احمد برمان   محمد عبدالرحمان   مهند سالم   احمد خلیل   محمد احمد   تسوکا شیتونی   رایان یسنا

سرمربی: زوران مامیچ

شرح نیمه اول:


استقلالی ها بازی را با حمایت هواداران خود پرفشار آغاز کردند و در 10 دقیقه اول بازی مالک توپ و میدان بودند. اما با گذشت زمان العین با خروج از فشار اولیه بازی توانست بازی را به تعادل بکشد و حتی فرصت گلزنی داشت که ضربه عمر عبدالرحمن به تیر دروازه استقلال برخورد کرد. آبی پوشان روی فرصت طلبی فرشید اسماعیلی یک پنالتی از داور بازی گرفتند که ضربه تیام وارد دروازه العین شد تا استقلال نیمه اول را برنده به رختکن برود.

لحظات حساس:

دقیقه 1 : حرکت وریا غفوری از سمت راست و ارسال زمینی او به تیام رسید که مهاجم استقلال نتوانست ضربه آخر را خوب بزند.
دقیقه 3 : استقلالی ها در فشار اولیه بازی دو کرنر متوالی روی دروازه العین ارسال کردند که هیچکدام ثمری نداشت.

دقیقه 5 : ضربه احمد خلیل از زوایه ای بسته با اختلاف زیادی از بالای دروزاه استقلال به اوت رفت.

دقیقه 8 : ارسال امید ابراهیمی از روی یک ضربه ایستگاهی با دخالت مدافعان العین به کرنر رفت.

دقیقه 9 : حمله استقلالی ها از جناج چپ روی نقطه پنالتی توپ را به امید ابراهیمی رساند که شوت پای چپ این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 10 : کرنر اول العینی ها روی حرکت انفرادی مارکوس برگ به دست آمد.

دقیقه 11 : ضربه کرنر عبدالرحمان زیر پای مهند سالم افتاد و ضربه پای چپ این بازیکن از کنار دروازه استقلال به اوت رفت.

دقیقه 17 : ارسال تند و تیز العین روی دروازه استقلال از مقابل مهاجم این تیم عبور کرد تا خطری دروازه حسینی را تهدید نکند.

دقیقه 23 : اشتباه مسلم پژمان منتظری پشت محوطه جریمه توپ را زیر پای عمر عبدالرحمن انداخت و ضربه وحشتناک این بازیکن به تیر افقی استقلال برخورد کرد.

دقیقه 29 : ارسال وریا غفوری برای تیام درون محوطه جریمه با دخالت مدافعان العین چهارمین کرنر را برای آبی پوشان در پی داشت.
دقیقه 31 : خطای بازیکنان العین روی سرور جپاروف خطا اعلام شد در حالیکه استقلالی ها اعتقاد داشتند داور باید آوانتاژ می داد تا فرصت حمله برای آنها از بین نرود.

دقیقه 37 : ارسال سرور جپاروف با پای چپ با ضربه سر زیبای پژمان منتظری همراه شد که دروازه بان العین توپ را دفع کرد و ضربه دوم را نیز چشمی با ضربه سر از بالای دروازه به اوت زد.

دقیقه 38 : حرکت پا به توپ فرشید اسماعیلی از سمت چپ در آستانه ورود به محوطه جریمه با خطای مدافع العین مواجه شد که داور اعلام ضربه پنالتی کرد.

دقیقه 40 : دروازه بان العین به دلیل چانه زنی با داور روی ضربه پنالتی از داور کارت زرد گرفت.
دقیقه 41 : مامه تیام با فریب داور از روی نقطه پنالتی، دروازه العین را باز کرد.

دقیقه 42 : داور با قطع کردن بازی به فرشید اسماعیلی و عمر عبدالرحمن به دلیل برخوردهای مکرر تذکر جدی داد.

دقیقه 50 : مارکوس برگ روی پاس طلایی عمر عبدالرحمن با دروازه بان استقلال تک به تک شد که حسینی به خوبی دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه 52 : ارسال خطرناک العینی ها از سمت چپ با هوشیاری مدافعان استقلال دفع شد.
دقیقه 54 : پاس رو به بیرون سرور جپاروف درون محوطه جریمه العین داریوش شجاعیان رسید که ضربه زمینی این بازیکن در آغوش دروازه بان العین جای گرفت.

دقیقه 60 : ضربه مارکوس برگ از پشت محوطه جریمه با عکس العمل عالی سیدحسینی حسینی همراه شد.

حاشیه ها: سکوهای آزادی یک ساعت پیش از شروع بازی کاملا پر شده است. هواداران حاضر در ورزشگاه فرهاد مجیدی را به شدت تشوبق می کنند. او قرار است امروز با حضور در استادیوم آزادی بازی را از نزدیک تماشا کند. رضا عنایتی از ساعتی قبل از شروع بازی در استادیوم آزادی حضور دارد تا بازی استقلال - العین را از نزدیک تماشا کند. پیش از شروع بازی ناظر بازی از مسوولان استادیوم آزادی خواست که چمن این استادیوم را آبیاری کنند. هنگام ورود دو تیم به زمین طرح موزاییکی هواداران استقلال جلب توجه می کرد. پرچم های آبی در ورزشگاه به اهتزاز درآمده است. هواداران استقلال در دقیقه 22 منصور پورحیدری را تشویق کردند. فرهاد مجیدی که سابقه حضور در تیم العین و قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد، در اواسط نیمه اول وارد ورزشگاه شد و به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت. هواداران استقلال بعد از به ثمر رسیدن گل اول تیمشان یک تشویق ایسلندی 100 هزار نفری را به نمایش گذاشتند تا شاهد حال و هوای خاصی در آزادی باشیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار