تبلیغات

شما نظر دهید/ بهترین سریال سال ۹۶ کدام است؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سال ۹۶ شبکه‌های مختلف تلویزیون طبق روال هر سال چند سریال تازه تولید روانه آنتن کردند. سریال‌های جدید تلویزیون از شبکه‌های یک، دو، سه و پنج پخش شدند و مخاطبان تلویزیون برخی از مجموعه‌ها را بیشتر از بقیه پسندیدند. البته تم اصلی سریال‌های که امسال از شبکه‌های مختلف پخش شدند اجتماعی بود و مجموعه‌های طنز سهم کمتری در تلویزیون داشتد که همین مسئله شاید انتظار برخی از مخاطبان این رسانه را برآورده نکرد.

با نزدیک شدن به پایان سال ۹۶ خبرآنلاین از کاربران خود می‌خواهد بهترین سریال پخش شده در سال ۹۶ را انتخاب کنند. 

سریال‌هایی که امسال از تلویزیون پخش شدند به شرح زیر است: 

شبکه یک

سریال‌«علی البدل»، «دیوار شیشه ای»، «زیر پای مادر»، فصل دوم سریال «پرستاران»، «گسل»، «پرواز در ارتفاع صفر» که ویژه هفته دفاع مقدس بود، «زیباشهر»، «محکومین»، «ستارخان» که به مناسبت دهه فجر پخش شد و «رنج پنهان»

شبکه دو

«مرزخوشبختی»، «هشت و نیم دقیقه»، «محله گل و بلبل 2»، «گمشدگان»، « شکوه یک زندگی»، «نوار زرد» که سریال مناسبتی هفته نیروی انتظامی بود و داستانی پلیسی را روایت می‌کرد، «سایه‌بان»، «هست و نیست»

شبکه سه

«دیوار به دیوار»، «چرخ و فلک»، «روزهای بهتر (مجموعه اپیزودیک)، «عمودی‌ها»، «عقیق»، «پنچری» فصل دوم سریال «لیسانسه‌ها» و «آنام»

 شبکه پنج

«هوش سیاه 2»، «در جستجوی آرامش»، «لژیونر»، «سفر در خانه» و «افسانه هزار پایان»

58244

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار