تبلیغات

خط هجومی بین المللی تیم ملی (عکس)

کد خبر: 1525342/4 زمان: 11:00   1397/02/31 بازدید: 13,635

خط هجومی تیم ملی هر چند احتمالا کمترین شانس را برای دستیابی به شادی گل به خود اختصاص دهد اما از بازیکنان جالب توجهی تشکیل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی با رقبای سرشناسی در جام جهانی تقابل دارد و قابل پیش بینی است که با توجه به فلسفه دفاعی کارلوس کی‌روش کمترین فرصت نصیب حمله وران ایران برای دستیابی به دروازه حریف شود. 


با این حال خط هجومی ایران را بازیکنان جالب توجهی شکل می‌دهند که می‌توان از هم اکنون برای شکل دادن فرصت روی آنها حساب کرد. علیرضا جهانبخش با سابقه آقای گلی در لیگ هلند، مهدی طارمی با دو عنوان آقای گلی در فوتبال ایران و شاغل در لیگ ستارگان قطر، کریم انصاری فرد که او نیز سابقه آقای گلی در فوتبال ایران را در کارنامه دارد و در این فصل در بهترین تیم لیگ یونان مدعی دستیابی به این عنوان نیز بود. سردار آزمون نیز طی این سال‌ها گل‌های حساسی برای تیم ملی ثبت کرده و همچنان شانس اصلی دستیابی به گل در جام جهانی محسوب می‌شود و رضا قوچان نژاد نیز که اگرچه در این قاب غایب است اما آخرین گل تیم ملی را در جام جهانی قبلی به ثمر رسانده است. 


عکس: امیرحسین خیرخواه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار