تبلیغات

همه چیز در گرو پول خارجی ها / چه کسی مدیرعامل ملوان می شود؟

کد خبر: 1525432/43 زمان: 18:36   1397/02/31 بازدید: 926

همه چیز در گرو پول خارجی ها 

شرایط باشگاه ملوان انزلی درحال حاضر به گونه ای است که درصورت عدم پرداخت بدهی بازیکنان خارجی اش فصل بعد را باید با دوازده امتیاز منفی آغاز کند.

به گزارش " ورزش سه"، ملوان که زمانی که یکی از مهمترین تیم های فوتبال ایران بود بعد از آنکه نتوانست از لیگ یک به لیگ برتر صعود کند حالا در آستانه یک اتفاق وخیم تر قرار گرفته است و آن شروع مسابقات با 12 امتیاز منفی است. ماجرای مطالبات دو بازی کن خارجی این تیم زوران زلاتکوفسکی و سرگئی پاشنکو در نهایت با حکم فیفا روبرو شد و حالا ملوان باید در کمترین فرصت باقیمانده مطالبات این دوبازیکن را پرداخت چرا که در اینصورت سال بعد و با 12 امتیاز منفی کار سختی خواهد داشت. 


اما موضوع قابل توجه درباره ملوان اینکه ، آینده مدیرعامل این باشگاه نیز بسته به پرداخت بدهی ها به فیفا است. باشگاه ملوان در حال حاضر شرایط مساعدی ندارد. با این وصف به نظر می رسد جدایی مهران نصیری از مدیرعاملی این باشگاه قطعی باشد اما در این شرایط جالب اگر باشگاه بتواند بدهی بازیکنان خارجی را داده و از خطر کسر امتیاز بپرد آن وقت گفته می شود محمود بدیعی فر مدیرعامل بعدی این باشگاه خواهد بود اما در صورتی که ملوانی ها بدهی یک میلیاردی زوران و بدهی 140 هزار دلاری پاشنکو را ندهند آن وقت از بین بهمن صالح نیا و نصرت ایراندوست یک نفر مدیرعامل ملوان خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار