تبلیغات

بهترین خودروهای شاسی بلند در ایران با قیمت زیر ۱۰۰ میلیون تومان

در بازار ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ 18 بازدید

سازمان استاندارد ایران در گزارشی نوشت: بازار ایران در سال های اخیر از نظر مدل و کلاس خودروهای عرضه شده از تنوع بیشتری برخوردار بوده است و شرکت های عرضه کننده کوشیده اند بر اساس نیازها و علایق مشتریان خودروهای گوناگونی را در دسته های قیمتی مختلف عرضه نمایند. در این میان خودروهای شاسی بلند به عنوان کلاسی از خودروهای سواری همواره مورد توجه برخی از مشتریان ایرانی بوده است. بخشی از تقاضای خودروهای شاسی بلند مربوط به دسته های قیمتی زیر ۱۰۰ میلیون تومان است که با توجه به تنوع نسبی روش های فروش خودرو، سهم رو به رشدی از فروش خودرو را به خود اختصاص داده اند.

بازار ایران در سال ۹۵ شاهد عرضه ۱۶ مدل خودروی شاسی بلند در دسته قیمتی زیر ۱۰۰ میلیون تومان بوده که حدود ۴% از تعداد فروش خودروها در این سال را به خود اختصاص داده است.

نتایج منتشر شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای سواری در سال ۹۵ نشان می دهد، در دسته خودروهای شاسی بلند زیر صد میلیون تومان، خودروی چانگان C35 اتوماتیک با کسب امتیاز رضایت ۷۴۴ از ۱۰۰۰ بالاترین امتیاز رضایت مشتریان از کیفیت خودرو را کسب نموده است و پس از آن هایما S7 توربو اتوماتیک با یک اختلاف امتیاز کمتر جایگاه دوم را کسب کرده است.

میزان رضایتمندی از خودروها مقایسه هایما با جک s5 مشخصات هایما اس 7 مشخصات فنی هاوال m4 مشخصات فنی تیگو 5 اسپرت مشخصات فنی ام وی ام x22 مشخصات فنی x33 جدید مشخصات چانگان CS35 مشخصات جک اس 5 مشخصات ام وی ام x33 s ماشین های شاسی بلند موجود در ایران ماشین شاسی بلند ارزان قیمت در ایران قیمت شاسی بلند چینی قیمت چانگان CS35 سازمان استاندارد ایران بهترین شاسی بلند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار