تبلیغات

بهره برداری از ۶ پروژه برق رسانی در شهرستان اشنویه

بهره برداری از ۶ پروژه برق رسانی در شهرستان اشنویه

استان‌ها > آذربایجان غربی - مدیر توزیع نیروی برق شهرستان اشنویه از بهره‌برداری ۶ پروژه برق رسانی با اعتبار بالغ بر ۷۸۱۹ میلیون ریال در این شهرستان با هدف بهبود کیفیت برق‌رسانی به هموطنان خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، حیدر دلیر مدیر توزیع برق اشنویه گفت : در هفته دولت، تعداد ۶ پروژه برق رسانی با اعتبار ۷۸۱۹ ميليون ريال در شهرستان اشنویه به بهره برداری می رسد .

وی افزود : به منظور تامین برق CNG شهرداری اشنويه، پست هوایی شماره دو با اعتباری به مبلغ ۴۳۰ ميليون ريال احداث شده و در هفته دولت افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

دلیر عنوان کرد : پروژه های احداث خط ۲۰ کيلوولت هوایی از روستای علی آباد تا سه راه خانلر با اعتبار ۱۱۲۰ ميليون ريال، تابلو ۲۰ کیلوولت پست زمینی نالوس با اعتبار ۳۱۹ میلیون ريال، توسعه دو سلول کلیدخانه پست ۲۰/۱۳۲ با اعتبار ۳۵۰۰ میلیون ريال، خط ۲۰ کیلوولت و پست هوایی چاه آب شرب شهرک صنعتی نالوس با اعتبار ۲۰۷ ميليون ريال و خط ۲۰ کیلوولت هوایی دومداره از سه راه نلیوان تا میدان کیله شین با اعتبار ۲۲۴۳ ميليون ريال نیز در این ایام افتتاح می شود .

46

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار