تبلیغات

«کارگاه چاپ و ارائه عکس» در مدرسه عکاسی رای نو

در این کارگاه عکاسان با انواع مختلف چاپ نمایشگاهی، متریالهای چاپ، جوهرها، سیستمهای مختلف چاپ عکس و شیوه‎های متفاوت ارایه عکس آشنا می‌‎شوند. همچنین آشنایی با مانیتورهای مختلف و تغییر رنگ و رزولوشن عکس در اکثر آنها و شیوه صحیح کالیبره کردن و گرفتن نتیجه مطلوب در چاپ، انتخاب صحیح متریال، نوع چاپ، ابعاد اثر و پرزنت نهایی عکس، Certification، Edition عکس، امضای اثر و ... از دیگر مباحث این کارگاه است.

در این کارگاه عکاسان با انواع مختلف چاپ نمایشگاهی، متریالهای چاپ، جوهرها، سیستمهای مختلف چاپ عکس و شیوه‎های متفاوت ارایه عکس آشنا می‌‎شوند. همچنین آشنایی با مانیتورهای مختلف و تغییر رنگ و رزولوشن عکس در اکثر آنها و شیوه صحیح کالیبره کردن و گرفتن نتیجه مطلوب در چاپ، انتخاب صحیح متریال، نوع چاپ، ابعاد اثر و پرزنت نهایی عکس، Certification،  Edition عکس، امضای اثر و ... از دیگر مباحث این کارگاه است.

شرح مختصر مباحث:

شناخت سیستم‎های چاپ دیجیتال ( انواع دستگاه‎ها و روش‎های معمول چاپ ) آشنایی با متریال‎های مختلف در چاپ ( نوع و جنس متریال ) مفهوم رنگ در دیجیتال ( مانیتورها، کالیبره کردن و هماهنگ سازی آن با دستگاه‎های چاپ و گرفتن نتیجه مطلوب در چاپ ( مفهوم Resolution در فایل تصویری و رابطه آن با Resolution در دستگاه‎های مختلف چاپ و همچنین کیفیت فایل خروجی و رابطه آن با ابعاد چاپ روش صحیح چ عکس سیاه و سفید اهمیت هماهنگ سازی رنگ، Resolution و کیفیت تصویر قبل از چاپ یک مجموعه تصویر چه متریالی مناسب چه عکسی است گواهی اثر و اهمیت آن برای یک اثر چاپی نسخه عکس و امضا تاثیر شزایط جوی ( نور، رطوبت گرد و غبار و دما ) بر اثر چاپی و توصیه‎هایی برای نگهداری آن در درازمدت

مدرس: مهرداد رباط جزی

کارگاه یک روزه – جمعه 23 شهریور

شهریه کارگاه: 250 هزار تومان

ثبت نام 021-88629102 021-88624361 rinoschool@gmail.com

www.rinoschool.com 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار