تبلیغات

چرا بازی با الدحیل برای علیپور ملی است؟

کد خبر: 1554274/2 زمان: 19:16   1397/06/25 بازدید: 1,202

علی علیپور مهمترین امید پرسپولیس برای گلزنی در بازی مقابل الدحیل است.

به گزارش "ورزش سه"، گلزنی علی علیپور در بازی با نساجی می تواند نوید دهنده  درخشش مهاجم اول قرمزها در بازی حساس پرسپولیس مقابل الدحیل باشد. ضمن اینکه  درخشش در این بازی فرصت مناسبی برای علی علیپور است تا بار دیگر مقدمات بازگشت خود به اردوی تیم ملی را فراهم کند.


علیپور برای اثبات خود به سرمربی تیم ملی راهی جز درخشش در بازی های بین المللی ندارد. علیپوری که لیگ ایران را با گلزنی های پی در پی خود فتح کرده حالا در رقابت با مهاجمان بین المللی تیم ملی نیاز دارد تا روند گلزنی خود در لیگ را در بازی های آسیایی نیز دنبال کند. کی روش نشان داده که به بازی های لیگ قهرمانان و عملکرد بازیکنان ایرانی در این بازی ها توجه ویژه ای دارد. سطح بالاتر این بازی ها نسبت به بازی های لیگ باعث می شود تا کی روش با نگاه دقیق تری عملکرد بازیکنان در این رقابت ها را رصد کند و علیپور این فرصت را دارد تا نشان دهد در بازی های حساس آسیایی و در مقابل تیم های قدرتمند نیز می تواند همانند بازی های لیگ بدرخشد.


انگیزه علیپور برای گلزنی در بازی با الدحیل از جدیت او در تمرینات اخیر پرسپولیس مشهود است. او نیز خوب می داند که درهای تیم ملی با گلزنی و درخشش در بازی با الدحیل به روی او باز خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار