تبلیغات

اعتراف رونالدو درمورد جدایی از رئال بعداز گل اولش برای یووه

رونالدو می گوید که جدایی از رئال مادرید استرس زیادی به او وارد کرد.

به گزارش تابناک ورزشی به نقل از آس، بعد از چند بازی بالاخره پای رونالدو به گل زنی با پیراهن یوونتوس باز شد. مسئله ای که خوشحالی مفرط ستاره پرتغالی سابق رئال مادرید را به همراه داشت. رونالدو بعد از دو گلی که به ثمر رساند تا شرایط را برای پیروزی ۲-۱ یووه برابر ساسولو فراهم کند، در مورد گل نزدن در هفته های گذشته و جدایی از رئال صحبت کرد. رونالدو همچنین اعتراف کرد بعد از جدایی از رئال نتوانسته بود نگرانی و استرس خود را کنترل کند.

برنده ۵ توپ طلای جهان در این مورد گفت: « فوتبال اینگونه است، آنچه به حساب می آید این است که شما خوب بازی کنید و به تیم برای برد کمک کنید. من بعد از ماجراهایی که بعد از جدایی از رئال و آمدن به اینجا اتفاق افتاد، کمی مضطرب بودم اما زندگی همین شکلی است».

ستاره پرتغالی ادامه داد: « اینگونه بودن طبیعت انسان است و بعضی مواقع ما نمی توانیم استرس خود را کنترل کنیم. اما خوشحالم. می دانستم که دارم خوب کارم را انجام می دهم و موقع گلزنی هم خواهد شد. از همتیمی های سپاسگزارم که هر چه در توانشان هست به من کمک می کنند تا با لیگ ایتالیا تطابق پیدا کنم».

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار