تبلیغات

چمنیان: این بار برای قهرمانی می‌جنگیم 

کد خبر: 1554348/34 زمان: 10:08   1397/06/26 بازدید: 598

تیم ملی نوجوانان به منظور رقابت در جام ملت های آسیا و هم چنین کسب سهمیه جام جهانی زیر 17 سال راهی مالزی شد. شاگردان عباس چمنیان در دوره پیشین این رقابت ها بر سکوی دوم تکیه زدند. 

عباس چمنیان، سرمربی تیم ملی نوجوانان پیش از ترک تهران به خبرنگار"ورزش سه"، گفت: رقابت سخت است به این خاطر که ایران به عنوان نایب قهرمان دوره قبل بازی ها در مسابقات حاضر می شود و از سویی با توجه به درخشش تیم در جام جهانی همه روی ما حساب ویژه ای باز می کنند. با این که ترکیب تیم به نسبت دوره قبل با توجه به شرایط سنی به طور کامل تغییر کرده اما این بار هدف ما از حضور در جام ملت ها کسب عنوان قهرمانی بازی ها است. برای رسیدن به این هدف بازی به بازی جلو می روم. 


سرمربی تیم ملی نوجوانان در مورد استفاده احتمالی برخی از حریفان از بازیکنان صغر سنی گفت: من دفعه پیش که این بحث را مطرح کردم به خاطر ظاهر بازیکنان تیم هایی چون عراق نبود. بلکه به خاطر نوع فوتبالی بود که برخی از بازیکنان تیم به نمایش می گذاشتند. به هر صورت بازیکن در این شرایط سنی هیچ گاه نمی تواند همه پاس هایش پخته و بدون نقص باشد و این به طور واضح نشان می داد بازیکن در سطح تیم ملی نوجوانان است و چند سال صغر سنی دارد.  


عباس چمنیان در پایان گفت: البته ما خیلی به این مسایل توجه نداریم و راه خود را می رویم. استفاده از بازیکن صغر سنی شاید در برهه ای نتیجه به دنبال داشته باشد اما نمی تواند کمکی به فوتبال ملی در رده سنی پایه بکند و از این بابت ما خوشحالیم که با تیم واقعی در بازی ها حاضر می شویم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار