تبلیغات

نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد امروز اعلام می شود

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: سازمان سنجش اعلام کرده است که نتایج پذیرش دوره های کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد امروز اعلام می شود.

به گزارش مهر، امیررضا شاهانی، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد درباره اعلام نتایج دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۷ گفت: سازمان سنجش اعلام کرده است که امروز نتایج اعلام می شود.

روز گذشته ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش به مهر گفته بود: نتایج پذیرش دانشجوی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ فردا ۲۶ شهریور اعلام می شود و داوطلبانی که در زمان مقرر با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده اند می توانند نتایج نهایی پذیرفته شدگان رشته‌محلهای این دانشگاه را فردا دوشنبه ۲۶ شهریور از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مشاهده کنند.

این در حالی است که همزمان با اعلام رئیس سازمان سنجش، علیرضا رهایی، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اعلام کرد: نتایج دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۷ دانشگاه آزاد امشب ( ۲۵ شهریورماه) اعلام خواهد شد.

مسئولان امر دلیل تناقض گویی برای زمان دقیق اعلام نتایج و تأخیر در آن را به درستی اعلام نکرده اند. همچنین تا این لحظه نه دانشگاه آزاد و نه سازمان سنجش ساعت دقیق زمان اعلام نتایج نهایی دوره های مذکور را اعلام نکرده و بلاتکلیفی و سردرگمی داوطلبان همچنان ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار