تبلیغات

آن گل برگردان از روی عصبانیت بود!/ بیل: بدون رونالدو رئال متحدتر و آرام‌تر است

کد خبر: 1554362/31 زمان: 09:53   1397/06/26 بازدید: 5,593

آن گل برگردان از روی عصبانیت بود!

گرت بیل، فوق ستاره رئال مادرید معتقد است که با رفتن رونالدو، این تیم متحدتر و آرام تر از قبل به کار خود ادامه می‌دهد.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو در تابستان پس از 9 سال حضور در رئال مادرید این تیم را ترک کرد. رونالدو که بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال به حساب می‌آید، با این تیم 4 قهرمانی چمپیونزلیگ، 4 توپ طلا و افتخارات بسیاری کسب کرد. با این حال او تصمیم گرفت این تیم را ترک کند و با چالش جدیدی روبرو شود. در حالی که در زمان حضور رونالدو، رئال عملا متکی به او بود و تمام برنامه ها بر اساس او چیده می‌شد، حالا بیل معتقد است که با رفتن ستاره پرتغالی، رئالی ها آرامتر و متحدتر کار را ادامه می‌دهند.

او گفت:"مشخصا اوضاع متفاوت شده است زیرا او بازیکن بزرگی بود. شاید کمی آرام تر هستیم و تیمی تر بازی می‌کنیم، متحد تر شده ایم.

ستاره ولزی که در فینال کیف به صلاح دید زیدان از روی نیمکت کار را آغاز کرد ، در نیمه دوم به میدان رفت و دو گل استثنایی برای رئال به ثمر رساند تا سپیدپوشان، جام قهرمانی را بالای سر ببرند. گل اول او سه دقیقه پس از حضورش در میدان با یک ضربه آکروباتیک دیدنی به ثمر رسید و بیل مدعی شد که پیش از این گل، عصبانی بوده است.

 

 

 

 

او ادامه دادپ:"راستش را بخواهید کمی عصبانی بودم. مشخصا احساس می‌کردم شایسته فیکس شدن هستم. دوست داشتم گل بزنم بنابراین کنار گذاشتن خشم برایم دشوار بود."

 

بیل درباره گل استثنایی اش گفت:" می‌شد توپ را مهار کرد و سپس کاری انجام داد. ولی گاهی در شرایطی هستید که می‌دانید می‌توانید کار بزرگی انجام دهید. در آن موقع به حماقت آن کار فکر  نمی‌کنید. اگر این کار‌ها را انجام ندهید، هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد. اگر بخواهید راجع به آن فکر کنید، از دستتان خواهد رفت. من می‌دانستم توپ دقیقا به کجا خواهد رفت و اگر تصویر آهسته را نگاه کنید، دقیقا به سمتی که توپ می‌رود نگاه کردم."

 

گرت بیل در پاسخ به سوال شارلوت مک للن، دختر بچه 9 ساله ای که در مصاحبه اش حضور داشت درباره اینکه آیا گل او زیباتر بوده یا گل رونالدو به یووه گفت:" نمی‌دانم! این سوال را شما باید جواب بدهید نه من."

 

بیل درباره نحوه زدن ضربات کاشته اش گفت:" همیشه سعی می‌کنم شوت‌هایم مرتعش باشند. در ضربات کاشته هم همینطور است. گرفتن این توپ ها دشوار است زیرا حتی اگر به سمت گوشه دروازه هم نرود، مهارش برای گلر آسان نیست."

 

 

 

 

بیل همچنین در پیامی به کاریوس که در فینال چمپیونزلیگ سال گذشته دو اشتباه مهلک داشت که منجر به شکست لیورپول شد، گفت:" سرت را بالا بگیر. اشتباهات رخ می‌دهند. از بدشانسی تو در فینال اتفاق افتاد. شاید گل سوم من آنقدر راحت که به نظر می‌امد هم نبود ولی به نظرم باید توپ را می‌گرفتی."

 

تسلط لوپتگی به زبان انگلیسی باعث شده تا اوضاع بیل نسبت به گذشته بهتر شود. او در این رابطه گفت:" قطعا این موضوع کمک می‌کند. می‌توانم با مربی اسپانیایی صحبت کنم ولی شاید نتوانم جزئیاتی که دوست دارم را توضیح بدهم." اما ستاره ولزی درباره اینکه آیا لوپتگی مربی بهتری نسبت به زیدان است یا نه، طفره رفت و گفت:" مطمئن نیستم که می‌خواهم به این سوال جواب بدهم یا نه."

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار