تبلیغات

از این شکست ناامید نمی شویم/ قدوس:دوست دارم از این گل ها برای ایران هم بزنم

کد خبر: 1554372/35 زمان: 11:19   1397/06/26 بازدید: 1,033

از این شکست ناامید نمی شویم

هفته پنجم لاشامپیونه برای ستاره ایرانی و طرفداران آمیان خاطرات تلخی به جا گذاشت که از یاد بردن آنها کار آسانی نخواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، جدال پرافت و خیز با لیل در هفته پنجم لاشامپیونه اتفاقات تلخی برای آمیان و طرفدارانش در پی داشت. از دست دادن موقعیت های گل زنی در 15 دقیقه پایانی به خصوص ضربه پنالتی توام شد با گل دیدنی از سوی ستاره ایرانی تا تنها افسوس و حسرت برای میزبان در پی داشته باشد.


سامان قدوس که دومین گل خود در ورود به لاشامپیونه را در سومین بازی به زیبایی هر چه تمام وارد دروازه لیل کرد بعد از این شکست در گفتگو با خبرنگاران فرانسوی حاضر در ورزشگاه مدعی شد با وجود این شکست تلخ اما او و هم تیمی هایش درس های بزرگی گرفتند که می تواند در هفته های آتی به آنها کمک کند تا نتایج بهتری بگیرند.


ستاره ایرانی گفت:« فکر می کنم ما باید زودتر دست به کار می شدیم چون فوتبال تهاجمی که در 15 دقیقه پایانی ارائه دادیم نشان داد آمیان از چه قدرتی برخوردار است. البته این شکست درس های بزرگی برای تک تک بازیکنان ما داشت و مطمئنم در بازی های بعدی ما فوتبالی متفاوت به اجرا خواهیم گذاشت».

این صحنه ورود توپ به دروازه لیل از روی ضربه ایستگاهی زیبای سامان قدوس است، صحنه ای که به اذعان سایت Ligue 1 می تواند به عنوان کاندیدای گل برتر هفته مد نظر قرار بگیرد.


او ادامه داد:« نه ما از این شکست ناامید می شویم نه طرفداران مان باید ناامید شوند. آمیان تیمی است که تغییرات زیادی داشته و هنوز تجربه لازم را به دست نیاورده چون بازیکنانی جوان اما خوش آتیه دارد از همین رو ما با امیدواری به آینده کارمان را با قدرت ادامه می دهیم و در این راه به حمایت طرفداران نیاز داریم».


ملی پوش ایرانی در ادامه با اشاره به گل زیبایی که به ثمررساند، تصریح کرد:« همیشه گل زدن از روی ضربات ایستگاهی را دوست داشتم و خوشحالم ضربه ام این بار به تور چسبید. امیدوارم روند گلزنی هایم چه در باشگاه چه در بازی های ملی ادامه داشته باشد و بتوانم از این گل ها برای ایران هم به ثمربرسانم».


قدوس در پایان گفت:« ثبت دو شکست خانگی در پنج هفته ابتدایی قطعا اتفاق خوبی نیست اما این نتایج خیلی زود می تواند جبران شود به شرط آن که بتوانیم ضعف های دفاعی و اشتباهات فردی تیم را به حداقل برسانیم و نمایشی همچون بازی با ریمس ارائه بدهیم».

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار