تبلیغات

اطلاعیه مرحله دوم مصاحبه تخصصی داوطلبان آزمون استخدامی دادگستری چهارمحال و بختیاری

به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی سال ۹۶ که در مرحله دوم مصاحبه تخصصی شرکت نموده اند، می رساند از شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ (در اسرع وقت) با همراه داشتن مدارک ذیل به هسته گزینش دادگستری استان مراجعه نمایند :

اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات(کپی ها بر روی کاغذ A۴)
اصل کارت ملی و کپی
۴ قطعه عکس ۴×۳
اصل و کپی پایان خدمت یا کارت معافیت (جهت آقایان)
اصل و کپی مدرک تحصیلی
سوابق ایثارگری
سوابق همکاری با نهادها و بسیج
گواهی کسب مقام ورزشی
– مدارک مربوط به فعالیت های فرهنگی

همه کپی ها برروی برگه A۴ باشد.

آدرس هسته گزینش دادگستری استان: شهرکرد، خیابان کاشانی، ساختمان دادگستری شهرکرد، طبقه سوم

موضوع : قابل توجه کلیه قبول شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری

به اطلاع کلیه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری که مدارک استخدامی خود را تحویل داده اند می‌رساند، مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان در زمینه‌های فردی، علمی، مهارتی، طی روز‌های آتی مطابق جدول زیر توسط دادگستری استان انجام می‌پذیرد. لذا درصورتی که در موارد ذیل فعالیت داشته اید مدارک مربوطه را به همراه نواقص مدارک مرحله اول در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.

مدارک مربوط به زبان انگلیسی
سوابق پژوهشی و علمی (تالیف مقاله یا کتاب) به همراه مدارک مربوطه
مهارت فناوری (مدارک مرتبط و ( ICDL
مدارک مربوط برعضویت در تشکلهای دانشجوئی یا نهادهای خیریه
رزومه های علمی و فرهنگی دیگر

برنامه زمانبندی حضور در مصاحبه تخصصی آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری به شرح جدول ذیل با توجه به رشته شغلی مربوطه اعلام می گردد، لذا داوطلبان گرامی در تاریخ و زمان اعلام شده از طریق تماس تلفنی و پیامک (کسانی که برایشان پیامک ارسال نشده است سرویس پیامک های تبلیغاتی خود را غیرفعال نموده اند و امکان ارسال پیامک وجود ندارد) در دادگستری کل استان (شهرکرد – بلوار طالقانی- ساختمان دادگستری کل استان – مدیریت امور اداری و استخدامی) حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است با توجه به زمانبندی صورت گرفته، داوطلبان در زمان (ساعت اعلامی) در محل مصاحبه حضور داشته باشند تا از ازدحام و شلوغی احتمالی جلوگیری شود.

همچنین داوطلبانی که از ساعت حضور خود در مصاحبه اطلاع ندارند یک روز قبل از تاریخ اعلامی در جدول ذیل با توجه به رشته شغلی خود، با شماره تلفن ۰۳۸۳۲۲۲۸۹۲۰ (امور اداری و استخدامی) تماس بگیرند.

ردیفرشته شغلیتاریخ مصاحبه۱مسئول ابلاغ و اجرا۹۷/۶/۵تا۹۷/۶/۷۲مددکار اجتماعی۹۷/۶/۱۰تا۹۷/۶/۱۱۳کاردان اقدامات تامینی و تربیتی۹۷/۶/۱۲۴ماشین نویس۹۷/۶/۱۳۵کارشناس شبکه۹۷/۶/۱۴۶تقریر نویس۹۷/۶/۱۵۷متصدی امور دفتری و بایگانی۹۷/۶/۱۷تا۹۷/۶/۲۰

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار