تبلیغات

سفر مسئولان شهرستان دلیجان به ۴ روستا

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، فرماندارشهرستان دلیجان به همراه بخشدار مرکزی ودیگر مسئولان شهرستان با حضور در ۴ روستای درب جوقا، قالهر، هستیجان ورباط ترک ضمن دیدار با مردم این روستا‌ها از نزدیک با مشکلات این مردم روستا‌ها آشنا شدند.

مسئولان دلیجان ضمن گفتگوی رو در رو با اهالی و بازدید از منازل مسکونی معابر و. در روستا در نشست و دیدار با اعضای شور‌های این روستا‌ها به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

سلیمانی فرماندار شهرستان دلیجان با بیان اینکه بازدید از روستا‌های تابعه و کارشناسی مسائل و مشکلات روستا‌ها درجهت ارائه راهکار‌های مناسب در اولویت برنامه‌ها می‌باشد گفت: اهم مشکلات روستا‌های تابعه شهرستان به ترتیب اولویت زیرساختی در درست پیگیری و اکثرا در حال مرتفع شدن می‌باشند.

مسئولان شهرستان دلیجان همچنین از روند احداث آبنمای پل قالهر، ورودی روستا‌های هستیجان و رباط ترک بازدید کردند.

فرماندار شهرستان دلیجان در این بازدید به بررسی مسائل پیرامون مرتفع کردن مشکلات موجود جهت سرعت بخشیدن به عملیات عمرانی این پل که براثربارندگی‌های اخیر آسیب دیده است، پرداخت.

انتهای پیام / ج

مسئولان شهرستان دلیجان در سفر به ۴ روستا با مردم این روستا‌ها دیدار کردند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار