تبلیغات

آشنایی عمیق نسل جوان با حکمت‌های نهج البلاغه

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،کمال الدین نورایی عضو هیئت سیاست‌گذاری جشنواره شعر نهج البلاغه با اشاره به ارتقای کیفیت جشنواره بین المللی شعر نهج البلاغه اظهار داشت: سومین دوره جشنواره شعر نهج البلاغه با حضور شاعرانی از سراسر دنیا برگزار و بیش از ۵۰۰ اثر از خارج از کشور به این جشنواره ارسال شد. امیدواریم با برگزاری چنین برنامه‌هایی مردم در کل دنیا بتوانند با ارزش‌های این کتاب نفیس آشنا شوند و پیام‌های آن را در زندگی خود جاری سازند.

او با بیان اینکه برگزاری جشنواره بین المللی شعر نهج البلاغه سبب آشنایی عمیق نسل جوان با حکمت‌های نهج البلاغه می‌شود، ادامه داد: اکنون ما شاهد بازتاب‌های این رویداد در فضای مجازی به دست جوانان علاقه‌مند هستیم. امید است با گسترش این بازتاب‌ها و افزایش برنامه‌هایی در خصوص معرفی نهج البلاغه به جوانان شاهد اعتلای فرهنگ شیعی در مقابل فرهنگ غربی جامعه امروز باشیم.

عضو هیئت سیاست‌گذاری جشنواره شعر نهج البلاغه به معرفی چشم انداز‌های چهارمین دوره برگزاری این جشنواره پرداخت و گفت: توجه به مسائل محتوایی نهج البلاغه مانند حکمت‌ها و خطابه‌های حضرت علی (ع)، در دستور کار اعضای هیئت سیاست‌گذاری قرار گرفته که این رویکرد می‌تواند تاثیرات بسیاری به خصوص بر نسل آینده کشور بگذارد.

انتهای پیام/م

برگزاری  جشنواره شعر نهج البلاغه در اصفهان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار