تبلیغات

پلمب مراکز درمانی فاقد صلاحیت در لرستان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، عبدالرضا شهبازی مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان گفت: یک مرکز درمانی غیرقانونی در کوهدشت که در آن ویزیت بیماران انجام می‌شد، پلمب شد.

وی مدیریت و کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان به‌صورت روزانه از بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و درمانگاه‌های این استان بازدید می‌کنند و نحوه ارائه خدمات در این مراکز را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه در این بازدید‌ها و نظارت‌ها مراکز درمانی فاقد صلاحیت پلمب و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند، افزود: یک مرکز درمانی غیرقانونی در کوهدشت پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان عنوان کرد: این مرکز درمانی به‌دلیل عدم وجود مسئول فنی و به‌کارگیری نیروی فاقد صلاحیت به‌دستور معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی این استان و توسط کارشناسان نظارت بر درمان این معاونت پلمب شده‌است.

وی با بیان اینکه در مرکز درمانی پلمب‌شده کوهدشت ویزیت بیماران انجام می‌شد، بیان کرد: مسئولان این مرکز باتوجه به عدم رعایت شرایط بهداشتی و درمانی به دستگاه قضایی معرفی شده‌اند.

شهبازی گفت: شهروندان اگر در ارائه خدمات درمانی با مشکل و کمبودی مواجه شدند می‌توانند از طریق شماره ۱۹۰ انتقاد مورد نظر را گزارش کنند تا در اسرع‌وقت به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/م

مراکز درمانی فاقد صلاحیت لرستان پلمب می‌شود

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار