تبلیغات

بیش از ۲۶ هزار دانش آموز کلاس اولی یزدی منتظر بازگشایی مدارس

بیش از ۲۶ هزار دانش آموز کلاس اولی یزدی منتظر بازگشایی مدارسعلیرضا مصباح فر معاون پژوهشی و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، گفت: همزمان با سال تحصیلی جدید ۲۶ هزار و ۸۱۳ دانش آموز کلاس اولی استان یزد به مدرسه می‌روند.

مصباح فر افزود: این تعداد دانش آموز در هزار و ۲۲ کلاس درس در نواحی، شهرستان‌ها و مناطق ۱۴ گانه استان یزد مشغول به تحصیل خواهند شد.

معاون پژوهشی و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ادامه داد: همچنین نوزده هزار و ۷۳۶ دانش آموز در قالب هزار و ۱۴۱ کلاس و ۵۲۱ واحد آموزشی مورد تعلیم و پرورش قرار می‌گیرند.

او اضافه کرد: جشن غنچه‌ها و شکوفه‌ها ویژه دانش آموزان پیش دبستانی و کلاس اولی فردا همزمان با سراسر کشور، در مدارس استان یزد برگزار می‌شود.

مصباح فر تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید ۲۶۸ هزار و ۸۵۱ دانش آموز دختر و پسر استان یزد در قالب دو هزار و ۱۰۶ واحد آموزشی و ۱۱ هزار و ۹ کلاس درس، مشغول به تحصیل می‌شوند.

انتهای پیام/ غ

بیش از ۲۶ هزار دانش آموز کلاس اولی در یزد مهرماه به مدرسه می روند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار