تبلیغات

پایان مرحله نخست مسابقات کاراته وان کرمان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مرحله نخست مسابقات کاراته وان استان کرمان در بخش کومیته پسران در سه رده خردسالان، نوجوانان و بزرگسالان در اوزان مختلف به میزبانی شهر کرمان برگزار و نتایج زیر حاصل شد:

رده سنی خردسالان:

وزن ۲۰- کیلوگرم

اول: امیر حسین کهنوجی (ملی پوشان رفسنجان)

دوم: مهدی صادقی (قلی زاده رفسنجان)

سوم: علی عباسلو (بعثت کرمان)

چهارم: پارسا وفا (احسان کرمان)

وزن ۲۵- کیلوگرم جدول (۱)

اول: دانیال کارگر (ملی پوشان رفسنجان)

دوم: امیرطا‌ها محیاپور (پویا سیرجان)

سوم: پارسا احمدی موسوی (الماس کرمان)

چهارم: عارف طالبی زاده (تخت جمشید کرمان)

وزن ۲۵- کیلوگرم جدول (۲)

اول: اشکان مظفری (پویا سیرجان)

دوم: متین سالاری (شهیدسالاری جیرفت)

سوم: حیدر وزیری (بعثت کرمان)

چهارم: عرشیا سالاری (شهید سالاری جیرفت)

وزن ۳۰- کیلوگرم جدول (۱)

اول: شایان شورآبادی (بعثت کرمان)

دوم: علیرضا میران زهی (پویا سیرجان)

سوم: کیان دوست محمدی (الماس کرمان)

چهارم: امیرعلی باغیانی (الماس کرمان)

وزن ۳۰- کیلوگرم جدول (۲)

اول: مهدی خسروی (هدف کرمان)

دوم: اهورا امیری (تخت جمشید کرمان)

سوم: سینا فهیمی (شهید برنو رفسنجان)

چهارم: سبحان حاجمحمدی (تکنیک نوین رفسنجان)

وزن ۳۵- کیلوگرم جدول (۱)

اول: محمد طا‌ها شهابی (پویا سیرجان)

دوم: ابوالفضل رنجبر (الماس کرمان)

سوم: مهدی سالاری (شهید سالاری جیرفت)

چهارم: محمد رسول فرجی (شهید برنو رفسنجان)

وزن ۳۵- کیلوگرم جدول (۲)

اول: ایلیا خوشحالی (تکنیک نوین رفسنجان)

دوم: حسین عزیز پور مقدم (تخت جمشید کرمان)

سوم: یزدان رضایی (پویا سیرجان)

چهارم: ابوالفضل جوپاری (بعثت کرمان)

وزن ۴۰- کیلوگرم

اول: امیرعلی مقدری (قلی زاده رفسنجان)

دوم: مهدیار حسن شاهی (تکنیک نوین رفسنجان)

اسوم: ابوالفضل یزدی زاده (احسان کرمان)

چهارم: امیر علی عبادی پور (هدف کرمان)

وزن ۴۵- کیلوگرم

اول: یزدان نمازیان (الماس کرمان)

دوم: محمد مهدی باشین (تربیت رفسنجان)

سوم: امید بنی نجار (تربیت رفسنجان)

چهارم: ایلیا حشمت (تخت جمشید کرمان)

وزن ۵۰- کیلوگرم و ۵۰ + کیلوگرم

اول: حمید رضا طاهری (تربیت رفسنجان)

دوم: امیر علی مقدم (ملی پوشان رفسنجان)

سوم: فرنام فرد مقدم (احسان کرمان)

چهارم: محمدفاضل سلطانی (قلی زاده رفسنجان)

رده سنی نونهالان:

وزن ۴۲- کیلوگرم

اول:مهدی سلیمانی (آرد کهنوج)

دوم: دانیال ایرانمنش (کمربند سیاه کرمان)

سوم: امیر حسین ایرانمنش (اختیار آبادکرمان)

سوم: امیر طا‌ها رسایی (الماس کرمان)

چهارم: امیر مهدی نخعی (بعثت کرمان)

پنجم: امیر عباس ایرانمنش (کبیر کرمان)

وزن ۴۷- کیلوگرم

اول: محمد اسحاق زهی (پویا سیرجان)

دوم: امیر محمد دیناری (آرد کهنوج)

سوم: عرفان قوام (تخت جمشید)

سوم: مهدی رمضانی (پهلوانان کرمان)

چهارم: ابوالفضل عبداللهی (باشگاه کریم زاده رفسنجان)

پنجم: یوسف حیدری (سامان ارزوئیه)

وزن ۵۲- کیلوگرم

اول: عرشیا حشمت (تخت جمشید)

دوم: ابوالفضل مظفری (تربیت رفسنجان)

سوم: محمد حسین زارع (تکنیک نوین رفسنجان)

سوم: علیرضا عابدی (الماس کرمان)

چهارم: محمد مهدی سبحانی (تکنیک نوین رفسنجان)

پنجم: شایان خدامی (سامان ارزوئه)

وزن ۵۷- کیلوگرم

اول: محمد حسین رضایی (کویر)

دوم: ابوالفضل باغیانی (الماس کرمان)

سوم: ابوالفضل رضازاده (ملی پوشان رفسنجان)

سوم مشترک: ابوالفضل ابراهیمی (اختیار آباد)

وزن ۶۳ و ۷۰ - و ۷۰+ کیلوگرم

اول: علیرضا امینی نژاد (ملی پوشان رفسنجان)

دوم: محمد مهدی افضلی (پهلوانان)

سوم: سید علی احمدی موسوی (الماس کرمان)

سوم: محمد باقر پور نخعی (تکنیک نوین رفسنجان)

رده سنی جوانان، امید و بزرگسالان:

وزن ۵۰ - کیلوگرم

اول: محمدامین بلوچی

دوم: محمدمبین قنبری

سوم مشترک: مسلم غلامعلی زاده

سوم مشترک: امیرمهدی حسینی

وزن ۵۵ - کیلوگرم

اول: عرفان عسکری

دوم: امیررضا شاهویی

سوم مشترک: پدرام شفیعی

سوم مشترک: حسین نجفی

وزن ۶۱ - کیلوگرم

اول: محمدحکم آبادی

دوم: محمدرضا زنگی آبادی

سوم مشترک: علی پهلوان زاده

سوم مشترک:ابوالفضل سعیدی

وزن ۶۷ - کیلوگرم

اول: پدرام اسدی فر

دوم: سجاد رنجبر

سوم مشترک: محمدصالح کمالی

سوم مشترک: غلامرضا محمدی

وزن ۷۵ - کیلوگرم

اول: پرهام اسدی فر

دوم: ابوالفضل عبادی پور

سوم مشترک: مهدی بنی اسد

سوم مشترک: علی ذاکری

وزن ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم

اول: حسین صالحی

دوم: سجاد شربتی

سوم مشترک: طاهابشاورد

سوم مشترک: ایمان ضیاءالدینی

رده بندى تیمى:

در پایان رتبه بندی تیمى رده سنی نونهالان:

تیم کارخانه آرد کهنوج با یک طلا و یک نقره (مقام اول)

تیم‌های ملی پوشان رفسنجان و تخت جمشید کرمان با یک طلا و یک برنز (مقام دوم)

تیم‌های پویا سیرجان و کبیر کرمان با یک طلا (مقام سوم)

در پایان رده بندی تیم‌ها رده سنی خردسالان:

تیم پویا سیرجان

 با ۲ طلا ۲ نقره و ۱ برنز (مقام اول)

تیم ملی پوشان رفسنجان

با ۲ طلا و ۱ نقره (مقام دوم)

تیم الماس کرمان

با ۱ طلا ۲ نقره و ۳ برنز (مقام سوم)

تیم‌های تربیت رفسنجان، تکنیک نوین رفسنجان و قلی زاده رفسنجان

با ۱ طلا، ۱ نقره و ۱ برنز (مقام چهارم)

در پایان رتبه بندی تیم‌ها رده سنی بزرگسالان:

تیم شهدا

 ۴طلا ۱ نقره ۴ برنز (مقام اول)

تیم تخت جمشید

 ۱ طلا ۲ نقره ۴ برنز (مقام دوم)

تیم ملی پوشان رفسنجان

۱ طلا ۲برنز (مقام سوم)

تیم هدف

۱ نقره ۱ برنز (مقام چهارم)

تیم‌های الماس کویر و کهنوج

۱ نقره (مقام پنجم)

تیم پهلوانان

۱ برنز (مقام ششم)

انتهای پیام/ب

معرفی نفرات و تیم های برتر مسابقات کاراته وان استان کرمان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار