تبلیغات

کار آسان هلندی‌ها در گام آخر/ بازی‌های تشریفاتی مدعیان مقابل حریفان

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) امشب با برگزاری ۹ دیدار پیگیری می‌شود و تیم‌های مختلف در ۴ گروه سوم، پنجم، هفتم و نهم  به مصاف حریفانشان می‌روند تا پرونده رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ بسته شود.  

کار آسان هلندی‌ها در گام آخر / بازی‌های تشریفاتی مدعیان مقابل حریفان

گروه C

آلمان - ایرلند شمالی (۲۳:۱۵)
هلند - استونی (۲۳:۱۵)

تیم  ملی آلمان در این گروه با ۱۸  امتیاز در رتبه‌های اول  جای دارند و حضورش در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ قطعی است، تیم‌های ملی هلند و ایرلند شمالی هم با ۱۶ و ۱۳ امتیاز تیم‌های دوم و سوم این گروه هستند، مردان سرزمین لاله‌های نارنجی البته تا به اینجای کار نمایش خوبی داشته اند و تیم قدرتمندی نشان داده اند. آن‌ها تنها در صورتی که بازنده بازی خانگی امشب شان برابر استونی باشند و ایرلند هم بتواند آلمان را ببرد شانس حضور در یورو ۲۰۲۰ را از دست می‌دهند. بلاروس و استونی هم در این گروه با ۴ و یک امتیاز دیگر تیم‌های این گروه هستند.

کار آسان هلندی‌ها در گام آخر / بازی‌های تشریفاتی مدعیان مقابل حریفان

گروه E

اسلوواکی - جمهوری آذربایجان (۲۳:۱۵)
ولز - مجارستان (۲۳:۱۵)

کرواسی تنها تیم این گروه است که با ۱۷ امتیاز حضورش در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ قطعی شده است، آن‌ها دیگر بازی ندارند و پرونده کارشان بسته شده است ، با این حال هنوز تکلیف دیگر سهمیه این گروه معلوم نیست و تکلیف آن امشب روشن می‌شود. تیم‌های ملی فوتبال مجارستان، ولز و اسلواکی به ترتیب با ۱۲، ۱۱ و ۱۰ امتیاز تیم‌های دوم تا چهارم این گروه هستند که همگی شانس صعود به دور بعد را دارند، دیگر تیم این گروه هم جمهوری آذربایجان است که تنها یک امتیاز دارد و مدت هاست که از دور مسابقات حذف شده است، اسلواکی‌ها امشب کار آسانی دارند و می‌توانند با برد پرگل مقابل جمهوری آذربایجان در خانه و تساوی مجارستان و ولز امیدوار به صعود باشند. اما نکته جالب اینجاست که بازی تیم‌های مجارستان و ولز تعیین کننده‌ترین بازی گروه است، زیرا برنده آن به راحتی به یورو ۲۰۲۰ صعود می‌کند.  

کار آسان هلندی‌ها در گام آخر / بازی‌های تشریفاتی مدعیان مقابل حریفان

گروه G

لتونی - اتریش (۲۳:۱۵)
لهستان - اسلوونی (۲۳:۱۵)

تیم‌های ملی لهستان و اتریش با ۲۲ و ۱۹ امتیاز به ترتیب در جایگاه‌های اول و دوم این گروه قرار دارند، هر ۲ تیم حضورشان در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ قطعی است به ترتیب امشب در دیدار‌های تشریفاتی به مصاف تیم‌های اسلوونی و لتونی می‌روند، دیگر تیم‌های این گروه شانسی برای ادامه کار ندارند و در نتیجه همه بازی‌های این گروه تشریفاتی است.  

کار آسان هلندی‌ها در گام آخر / بازی‌های تشریفاتی مدعیان مقابل حریفان

گروه I

بلژیک - قبرس (۲۳:۱۵)
سن مارینو - روسیه (۲۳:۱۵)
اسکاتلند - قزاقستان (۲۳:۱۵)

تیم‌های فوتبال بلژیک و روسیه پیش از این صعودشان به رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ را قطعی کرده اند، شیاطین سرخ با ۲۷ امتیاز صدرنشین هستند و روس‌ها هم با ۲۱ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارند، بلژیکی‌ها امشب در مصافی آسان با قبرس بازی می‌کنند و روس‌ها هم در خانه سن مارینو بدون امتیاز و قعرنشین می‌روند، دیگر دیدار این گروه هم میان تیم‌های اسکاتلند و قزاقستان برگزار می‌شود، دیداری که میان تیم‌های میانه جدولی است و تشریفاتی خواهد بود.  

کار آسان هلندی‌ها در گام آخر / بازی‌های تشریفاتی مدعیان مقابل حریفان

بدین ترتیب با برگزاری دیدار‌های امشب پرونده رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ بسته می‌شود.  

بیشتر بخوانید:

پیروزی پرتغال در شب هت تریک رونالدو/ جشنواره گل انگلیس مقابل مونته‌نگرو

اوج گیری دوباره ایتالیا با مانچینی/ آلمان و فرانسه دور از انتظار ظاهر شدند

انتهای پیام/ 

پیش بازی رقابت های انتخابی جام ملت های اروپا 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار