تبلیغات

بچه غول 14 ساله در سرزمین لاله‌ها/ ستاره قدبلندی که چشم همه اروپا را گرفته!

کد خبر: 1650429/42 زمان: 21:30   1398/08/27 بازدید: 159,786

بچه غول 14 ساله در سرزمین لاله‌ها

قد و قامت داوید ایسمون 14 ساله در توئیتر مورد توجه همگان قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بازیکنانی که از همه دیگر بازیکنان جوان آکادمی قد بلندتری دارد، داوید ایسمون نام دارد. در ادامه به بررسی شرایط این بازیکن 14 ساله که برای تیم زیر 15 ساله های آژاکس بازی می کند خواهیم پرداخت. در روزهای اخیر و در توئیتر تصاویر زیادی از این بازیکن نوجوان در دیدار آژاکس مقابل تیم زیر 15 ساله اسپارتا منتشر شده است. در تصاویر برتری فیزیکی و قدرت داوید ایسمون نسبت به رقبا است و آکادمی آژاکس تصاویری از این بازیکن در توئیتر خود منتشر کرده است.

 

 

داید سیمون در ده بازی این فصل تیم خود موفق به زدن دو گل و ارسال یک پاس گل شده است. در حال حاضر همگان علاقمند به تماشای روند پیشرفت این بازیکن هستند و با توجه به شرایط آکادمی آژاکس و میدان دادن این تیم به جوانان، دور از ذهن نیست که داوید سیمون را در آینده در ترکیب این تیم نیز مشاهده کنیم.

 

البته ایسمون تنها بازیکن قدبلند و نوجوانی نیست که مورد توجه قرار گرفته و ابراهیم ساو، بازیکن آکادمی زیر 12 سال سویا نیز یکی دیگر از نواجوانان تنومند اروپا به شمار می آید. وی در مقایسه با دیگر بازیکنان آکادمی شبیه یک بازیکن بالغ از نظر ظاهری محسوب می شود. در فوتبال جوانان گاهی برخی بازیکنان سریع تر و تنومندتر از دیگران به نظر می رسند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار