تبلیغات

طرح زمستانه امدادی هلال احمر باحضور۵۰۰ نجاتگر

طرح زمستانه امدادی هلال احمر باحضور۵۰۰ نجاتگربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، رضا فلاح گفت: در سال جاری بیش از ۵۰۰ نجاتگر و امدادگر در جاده‌های پرتردد و پرخطر استان با ارائه خدمات امدادونجات، کمک‌های اولیه و خدمات اجتماعی جهت تسکین آلام آسیب دیدگان در قالب طرح ملی امدادونجات زمستانه به هموطنان خدمت رسانی می‌کنند.

اوافزایش آمادگی و توان نیرو‌های امدادی جهت ارائه خدمات و پاسخگویی مطلوب و سریع به حوادث و سوانح احتمالی در ایام زمستان را از اهداف مهم این طرح معرفی کرد.

او افزود: جمعیت هلال احمر استان کرمان با آمادگی کامل در ۲۴ پایگاه امداد و نجات بین شهری (جاده‌ای و کوهستانی) در محور‌های مواصلاتی و کوهستانی در سطح استان آماده خدمت رسانی به مصدومین و آسیب دیدگان احتمالی است.

فلاح با بیان اینکه نیروهای داوطلب این جمعیت آمادگی خود را برای حضور مستمر دراین طرح اعلام کردند بیان کرد: این طرح با بکارگیری خودرو‌های امدادی همچون آمبولانس، خودروی نجات، تجهیزات و نیرو‌های عملیاتی در جاده‌های پرتردد و مبادی ورودی شهر‌ها به منطور اجرای سریع عملیات‌های نجات و امدادرسانی در حوادث جاده‌ای و سایر حوادث احتمالی در محدوه عملیاتی پایگاه‌ها و پست‌های امدادی اجرا می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان  افزایش تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌ها و نهاد‌های اجرایی در جهت ارائه امداد ونجات به حادثه دیدگان، مصدومین، مسافرین زمستانی و در راه ماندگان و همچنین ایجاد اطمینان خاطر و آرامش فکری مسافرین به خصوص هموطنان عزیز استان در طول مسیر‌های مواصلاتی استان با حضور نیرو‌های امدادی را از دیگر اهداف زمستانه هلال ذکر کرد.

انتهای پیام/ح

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار