تبلیغات

نمایشگاه «پنج داستان اثر حمید هامون به کوشش همایون سیریزی»

نمایشگاه انفرادی همایون سی‌ریزی با عنوان «پنج داستان اثر حمید هامون به کوشش همایون سیریزی» در روز جمعه ۲۵ بهمن‌ماه در گالری آگ گشایش می‌یابد.

در توضیح  نمایشگاه  «پنج داستان اثر حمید هامون به کوشش همایون سیریزی» آمده است:

عشق و ایمان در نزد باد نام نخستین داستان کتاب پنج داستان است که به شرح رابطه‌ی پیچیده‌ی داریوش مهرجویی و حمید هامون می‌پردازد. صفحات پایان نامه‌ی حمید هامون که در آستانه‌ی کسب دکترا در رشته‌ی علوم انسانی است توسط داریوش مهرجویی به دست باد سپرده می شود.

در داستان دوم به نام لاکردار، معلوم می‌شود که عظیمی، تنها توهمی است ساخته و پرداخته‌ی ذهن مهرجویی و مهشید امیرسلیمانی هرگز به هامون خیانت نکرده بود.

داستان سوم با عنوان دستگیره به توطئه‌ی داریوش مهرجویی در ناکام ماندن هامون از تلاش‌های چندباره‌اش برای  ملاقات با علی عابدینی اشاره می‌کند. 

داستان چهارم این مجموعه گزارشی مستند از سرنوشت کتابخانه ی شخصی حمید هامون است.

و داستان آخر، نترس نلرز، حاوی گرته‌برداری داریوش مهرجویی از شخصیت حمید هامون برای ساختن فیلم هایش، پری و لیلا و درخت گلابی است. 

داستان‌های این کتاب که تنها نسخه‌ی آن در سی سال گذشته نزد مهشید امیرسلیمانی بوده است از ۲۵‌ام بهمن‌ماه تا ۲ اسفند ۱۳۹۸ در گالری آگ توسط همایون سی ریزی بازخوانی می‌شود.

این نمایشگاه در ساختمان سابق گالری آگ واقع در خیابان پسیان برگزار خواهد شد. 

 ساعت‌های بازدید: همه روزه ۱۲:۰۰ - ۲۱:۰۰ 

آدرس: خیابان ولیعصر، خیابان پسیان جنوبی، شماره ۳، (ت) ۲۶۸۵۱۷۴۸ ۰۲۱

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار