تبلیغات

افزایش تخت برای بیماران تنفسی در بیمارستان رازی رشت

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: با توجه به فضای فیزیکی موجود در بیمارستان رازی رشت ، طراحی و آماده سازی فضا برای راه اندازی تخت های ICU ویژه بیماران حاد تنفسی به ظرفیت ٣٠ تخت در این مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی فراهم شد.

او با بیان اینکه با بهره برداری از این تعداد تخت های جدید، تخت های ICU بیمارستان رازی رشت به ٣٨ تخت می رسد، افزود: برای تامین ٣٠ تخت مجهز و جدید ICU در مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی رازی رشت ٨٠ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: هم اکنون با استفاده از کمک‌های خیران و همکاری مردم در پی شیوع ویروس کرونا در اسرع وقت تخت های جدید ICU در بیمارستان رازی رشت راه اندازی می شود.

سالاری افزود: با شروع بیماری کرونا در استان ، بیمارستان رازی رشت به عنوان نخستین مرکز بستری بیماران با علائم کرونا در نظر گرفته شد که تمام ٣٠٧ تخت این مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی برای بستری بیماران کرونایی در نظر گرفته شد.

انتهای پیام/اص

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار