تبلیغات

افزایش میزان میوه های اهدایی به کادر درمان/خیران اصناف کرج، عامل تهیه ۱۵۰۰ پک بهداشتی

عباس عاشری، مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری اصناف مرکز استان البرز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، با بیان این که بنا بود دو تن سیب و پرتقال برای کادر درمان استان البرز تهیه و به منظور قدردانی از زحمات آنان برای مبتلایان به ویروس کرونا توزیع شود، گفت: با حمایت و استقبال بیشتر خیران اصناف، این میزان به چهارتن و به ارزش دویست و بیست میلیون ریال به همراه چهارصد جعبه یک کیلویی شیرینی افزایش یافت.

او افزود: ۱۵۰۰  پک بهداشتی به ارزش صد و هشتاد میلیون ریال توسط مرکز نیکوکاری اصناف مرکز استان البرز تهیه و به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی البرز تحویل داده شد.

مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری اصناف مرکز استان البرز گفت: این پک ها بین خانوارهای نیازمند شناسایی شده در مناطق اسلام آباد و کلاک توزیع می شود.

او افزود: براساس جلسه ای مشترک احتیاجات بهداشتی و درمانی خانواده های کم بضاعت و نیازمند توسط سپاه و احتیاجات کادر درمان توسط دانشگاه علوم پزشکی شناسایی و احصا خواهد شد.

عاشری گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) و مرکز نیکوکاری اصناف کرج نیز مسئول تهیه احتیاجات شدند.

انتهای پیام/د.خ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار