تبلیغات

استخدام 3 ردیف شغلی دریک شرکت مهندسی و تولیدی در یزد

یک شرکت مهندسی و تولیدی واقع در شهرک صنعتی یزد، با توجه به گسترش فعالیت و طرح توسعه‌ی خطوط و محصولات جدید خود در استان یزد از افراد علاقه مند واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی شرایط احراز تخصصی کارشناس تحقیق جنسیت: آقا تعداد: 2 نفر رشته های تحصیلی:  داشتن حداقل مدرک لیسانس در رشته های مهندسی مواد و سرامیک، متالورژی(مدارج علمی بالاتر و یا ترکیب معادلی از تحصیلات و تجربه در اولویت قرار می‌گیرند.)  حداقل یک سال تجربه اجرائی توانایی انجام ماموریت های برون شهری و کوتاه مدت تسلط بر زبان انگلیسی جهت مطالعه و درک مطلب آشنایی بر مهارت های پایه ای ICDL و نرم افزار های تخصصی مرتبط محل خدمت: یزد کارشناس توسعه محصول جنسیت: آقا تعداد: 2 نفر  رشته های تحصیلی:  داشتن حداقل مدرک لیسانس در رشته های مهندسی مواد و سرامیک، متالورژی(مدارج علمی بالاتر و یا ترکیب معادلی از تحصیلات و تجربه در اولویت قرار می‌گیرند.) حداقل یک سال تجربه‌ی اجرائی توانایی انجام ماموریت های برون شهری و کوتاه مدت تسلط بر زبان انگلیسی جهت مطالعه و درک مطلب آشنایی بر مهارت های پایه ای ICDL و نرم افزار های تخصصی مرتبط محل خدمت: یزد کارشناس پروژه جنسیت: آقا تعداد: 2 نفر  رشته های تحصیلی: داشتن حداقل مدرک لیسانس در رشته های مهندسی مواد، متالورژی، عمران  ما بطور مداوم برای بهبود و بهتر کردن خود تلاش می کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری را به مشتریانمان ارائه دهیم. حداقل یک سال تجربه‌ی اجرائی
مهارت نقشه خوانی کار با نرم افزار نقشه کشی آشنایی بر مهارت های پایه ای ICDL
توانایی انجام ماموریت های برون شهری و پروژه ای
محل خدمت: یزد از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی در موضوع ایمیل به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. ذکر عنوان و ردیف شغلی در موضوع ایمیل الزامی است و بدیهی است به رزومه های فاقد عنوان و ردیف شغلی در عنوان ایمیل، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ما بطور مداوم برای بهبود و بهتر کردن خود تلاش می کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری را به مشتریانمان ارائه دهیم. اگر شما نیز به دنبال یادگیری متقابل و پیشرفت هستید و بسیار پرتلاش، احتمالا گزینه ی مناسبی برای تیم ما خواهید بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار