تبلیغات

مشکل آب خوزستان روی زمین مانده است

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، سید کریم حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: بار‌ها و سال‌های متمادی در مورد معضل آب استان خوزستان صحبت شده، ولی این مشکل روی زمین مانده و هنوز در سه شهر اطراف اهواز و یا خود کلان‌شهر اهواز نیز حل نشده است.

او با اشاره به چالش جدی در زمینه آب و فاضلاب خوزستان مواجه افزود:  معضل در آب و فاضلاب خوزستان گفت: این معضل در نطق نمایندگان مجلس همه ادوار خوزستان به عنوان شاه‌بیت و مشکلات استان بیان شده و باید اعتراف کرد وقتی مقام معظم رهبری بی‌عدالتی را یک اصل بر زمین مانده در کشور می‌دانند، مسئولان هم باید شفاف با مردم صحبت کنند.

حسینی تصریح کرد: در مقابل حل نشدن مشکل آب خوزستان، شاهد وعده‌های تحقق‌نیافته‌ای هستیم که مردم را خسته و بی‌اعتماد کرده است و برخی مدیران وعده می‌دهند و در مقابل با انجام نشدن آن باعث آسیب به اعتماد جامعه می‌شوند؛ این مدیران در صورت خلف وعده باید برکنار شوند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر مدیری از ۱۰ وعده حداقل دو مورد را به دلایل مختلف مثل نبود اعتبار محقق نکند، قابل‌پذیرش است، ولی اینکه در بوق و کرنا اعلام کنند که مشکل آب مردم در این مدت زمان کم حل می‌شود، اصلاً صحیح نیست.

این مقام مسئول ادامه داد: وقتی رئیس‌جمهور زمان اجرای یک پروژه ملی را یک هفته اعلام می‌کند، ولی با وجود گذشت هفت سال هنوز به نتیجه نرسیده می‌توان گفت که نباید به این زمان دو هفته اعلامی از سوی استاندار خوزستان آن‌قدر خوش‌بینانه نگاه کرد، چون اعلام کارشناسی نبوده است.

او گفت: به عنوان نماینده و صدای مردم بدون هیچ تعارف و اغماض با جدیت مشکلات آب و فاضلاب خوزستان را دنبال و از ابزار قانونی نمایندگی خود در مجلس برای برخورد با وعده‌های تحقق‌نیافته، مدیران ناکارآمد، اجحاف به مردم و نا عدالتی به آن‌ها استفاده می‌کنیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خواست مردم برای برخورد و قاطعیت در مقابل وعده‌های عمل نشده مسئولان گفت: برای موضوع آب و فاضلاب اهواز، مقام معظم رهبری کمک‌هایی را داشتند که انتظار داریم تا شفاف‌سازی نحوه هزینه آن و همچنین اعلام در جدول زمانی مشخص را به استحضار مردم برسانند و در اولین روز کاری بعد از افتتاحیه مجلس نیز اعضای هیئت‌رئیسه مشخص شدند و روز‌های کاری مجلس از هفته آینده با برگزاری جلسات شروع می‌شود.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار