تبلیغات

وزارت نفت برای رفع مشکلات اندیکا ورود کند

حجت الاسلام سید اکبر موسوی امام جمعه شهرستان اندیکا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: از مدیران نفت وزارت نفت میخواهم که نگاه این وزارتخانه به اندیکا به عنوان یک پاره تن باشد که باید برای درمان درد‌ها و مشکلات آن اقدام لازم صورت گیرد.

او با اشاره به مستقل شدن اندیکا از حوزه نفتی مسجدسلیمان افزود: اگرچه شهرستان شدن اندیکا باعث خیرات و برکات زیادی شد، اما قطع شدن خدمات اجتماعی وزارت نفت باعث نگرانی شده است.

حجت الاسلام موسوی بیان داشت: درست است که اندیکا حتی دارای یک حلقه چاه نفت هم نیست، اما انتظار می‌رود وزارت نفت نگاهش به اندیکا را به قبل از سال ۸۶ که از توابع مسجدسلیمان بود برگرداند و همچنان در عرصه‌های عمرانی و فرهنگی و احیای مساجد عنایت‌های لازم را داشته باشد.

امام جمعه اندیکا تصریح کرد: پروژه گازرسانی حدود ۶ سال آغاز این پروژه هنوز مردم از این نعمت ارزشمند در منازل خود محروم هستند که امیدواریم با ورود بهتر و جدی‌تر وزارت نفت در فصل سرمایی که در پیش روست، گاز به خانه‌های مردم اندیکا برسد.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار