تبلیغات

یک امتیاز سه امتیاز را از ما گرفت؛/ بختیاری زاده: با ذهنیت بردن هفته را سپری کرده بودیم

کد خبر: 1699360/41 زمان: 00:22   1399/05/11 بازدید: 7,397

یک امتیاز سه امتیاز را از ما گرفت؛

سهراب بختیاری زاده می گوید کار مربیگری سخت سخت است ولی باید زمینه برای ورود مربیان جدید فراهم شود.

به گزارش "ورزش سه"، سهراب بختیاری زاده که تیمش سه امتیاز را در دقایق پایانی مقابل نفت آبادان از دست داد و بازی به نتیجه یک بر یک ختم شد، درباره بازی اینطور حرف هایش را آغاز کرد و گفت: می‌دانستیم که بازی سختی داریم. اولا بازی در آبادان برابر حریفی مثل صنعت بسیار شرایط را سخت‌تر می‌کند. نکته سوم هم اینکه نفت آبادان بازی‌های قبل خود را باخته بود و تلاش می‌کرد که در این دیدار پیروز شود اما ما هم با ذهنیت بردن تمام هفته‌ را سپری کردیم.


او در مورد بازی ادامه داد: ما می‌توانستیم در حمله بیشتر موقعیت‌سازی کنیم. متاسفانه در بازی که می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم، با یک پنالتی به یک امتیاز رسیدیم.


سهراب بختیاری زاده سپس در مورد مصدومان تیمش توضیح داد و گفت: البته ما امروز مصدومان زیادی داشتیم و تعدادی بازیکنان اصلی خود را نداشتیم. نکته اصلی تلاش بازیکنان جایگزین بود و من از تلاش آن‌ها قدردانی می‌کنم و همچنین برای صنعت نفت هم آرزوی موفقیت می‌کنم.


سوال بعدی از سهراب بختیاری زاده در رابطه با چرایی قبول هدایت تیم فوتبال شهر خودرو بود و او ضمن انتقاد از پرسیدن این سوال عنوان کرد: ببینید این سوال اصلا ربطی به بازی ندارد. با این حال وظیفه است و من جواب می دهم. همه استعدادهای مربیگری حق دارند که وارد این چرخه بشوند و باشگاه‌ها حق دارند هر مربی که دوست دارند را انتخاب کنند. این نکته عجیبی نیست.


او سپس در رابطه با سختی کار اضافه کرد: بله این سوال متفاوت است و شما طوری سوال پرسیدید که ذهنیت ایجاد شد. کار فوتبال حرفه‌ای، درصد زیادی ریسک دارد. من شناخت خوبی از شهرخودرو داشتم. اما مشکلاتی هم داشتیم مثل داشتن چند مصدوم و از دست دادن چند بازیکن خوب در نیم‌فصل. البته از همان ابتدا هم نمی‌خواستیم از این مشکلات توجیه بسازیم. فوتبال حرفه ای سختی های خودش را دارد و تمام تلاشم را برای موفقیت شهرخودرو خواهم کرد.


سوال آخر در مورد عملکرد داوری بود و او بیان کرد: من کارشناس داوری نیستم اما اگر هر از گاهی به عنوان مربی اعتراض می‌کنم. اگر اشتباهی وجود داشت، برای هر ۲ تیم بود. من در مجموع اعتراض نمی کنم؛ حتی وقتی داوری برعلیه تیمم سوت زده باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار