تبلیغات

ملی پوشان فوتسال زیر ۲۰ سال پیش از آغاز تمرینات تست کرونا می‌دهند

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اولین مرحله اردوی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال کشورمان پس از مدت‌ها وقفه قرار است از دوشنبه ۱۳ مرداد ماه آغاز شود. همچنین ملی پوشان فوتسال زیر ۲۰ سال کشورمان قرار است فردا یکشنبه (یک روز قبل از آغاز تمرینات) تست کرونا بدهند و بعد از مشخص شدن جواب این تست‌ها تمرینات تیم ملی هم از روز دوشنبه به صورت رسمی  در سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال آغاز می‌شود.

بیشتر بخوانید:

در این مرحله ۳۰ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتسال امید دعوت شده اند که هر کدام به ۲ گروه ۱۵ نفره تقسیم شده اند و در مدت یک هفته زیر نظر علی صانعی سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال به تمرین خواهند پرداخت. ابتدا تمرینات گروه اول از دوشنبه ۱۳ مرداد تا پنجشنبه ۱۶ مرداد و تمرینات گروه دوم هم از جمعه ۱۷ مرداد تا دوشنبه ۲۰ مرداد در سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال برگزار خواهد شد.

به گفته مسئولان کمیته فوتسال تمرینات تیم ملی امید با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد و بازیکنان قرار است در ۲ گروه جداگانه تست کرونا بدهند، به طوری که گروه اول فردا یکشنبه و گروه دوم  پنجشنبه ۱۶ مرداد ماه در آزمایشات تست کرونا شرکت می‌کنند.

ملی پوشان فوتسال امید کشورمان خود را برای مسابقات مقدماتی فوتسال جام ملت‌های زیر ۲۰ سال آسیا آماده می‌کند که از ۲۵ مهر تا ۴ آبان برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار