تبلیغات

لابی نمایندگان برای تعیین استانداران جدید |مطهری: اطراف وزیر کشور را خالی کنید، نگران جانشان هستم!

لابی نمایندگان برای تعیین استانداران جدید |مطهری: اطراف وزیر کشور را خالی کنید، نگران جانشان هستم!

سیاست > مجلس - عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور برای پاسخگویی به سئوالاتی در مورد فعالیت شورای شهر و روستا به مجلس آمده بود که با استقبال پررنگ نمایندگان روبرو شد. نمایندگانی که گرداگرد صندلی وزیر تجمع کرده بودند تا درباره استاندارانشان با او رایزنی کنند.

به گزارش خبرآنلاين؛ تجمع نمايندگان در اطراف وزير كشور تا جايي ادامه يافت كه علي مطهري به عنوان رئيس جلسه مجبور شد به آنها تذكر دهد. مطهري خطاب به نمايندگان گفت كه بحث استاندارها را بعدا پيگيري كرده و اطراف وزير را خلوت كنند. او تأكيد كرد: «البته نمايندگان فقط پيشنهاد مي‎دهند و دخالتي در امور اجرايي نخواهند كرد.»

اما تذكر مطهري تاثيري در خلوت شدن اطراف وزير كشور نداشت، چه آنكه او مجددا مجبور شد خطاب به همكارانش با تحكم بيشتري بگويد: آقايان اطراف آقاي وزير را خالي كنيد،‌ من نگران جان ايشان هستم! نمي دانم اينگونه كه شما اطراف ايشان خيمه زده ايد هوا به ايشان مي رسد يا نه!
او حتي به شوخي خطاب به سلمان ساماني سخنگوي وزارت كشور نيز با خنده گفت: شما بيرون برويد بهتر است. چون منشاء يك فتنه اي در مجلس شده ايد!

27217

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار