تبلیغات

دیالوگ های ستاره ایرانی در مراسم معارفه؛/ محمد جواد معنوی نژاد هستم از ایران؛ اصفهان

کد خبر: 1466710/32 زمان: 16:42   1396/07/19 بازدید: 1,993

دیالوگ های ستاره ایرانی در مراسم معارفه؛

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران که در شهر ورونا برای این تیم به میدان خواهد رفت، کلماتی را برای طرفداران این تیم به ایتالیایی عنوان کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محمدجواد معنوی نژاد لیگ امسال را در ایتالیا مشغول خواهد بود و تیم ورونا این ستاره ارزشمند را در اختیار خواهد داشت. معنوی نژاد مراسم معارفه را پشت سر گذاشت و او به هواداران این تیم معرفی شد. او در این مراسم گفت: « قبل از هر چیز می خواهم به ایتالیایی خودم را معرفی کنم» و می گوید؛ «سلام محمدجواد معنوی نژاد هستم اهل ایران و اصفهان ...»


پس از آن او مورد تشویق حاضران در سالن آمفی تئاتر شکسپیر قرار گرفت. به افتخارش یک آهنگ ایرانی پخش شد که از او نام صاحب اثر را پرسیدند و جواد پاسخ داد:  این یکی از آثار مشهور ایرانی است.


او در ادامه افزود: اولین سالی است که به ایتالیا آمده ام و خارج از ایران بازی می کنم. من ایتالیا را انتخاب کردم چون میدانم که مردم ایتالیا و شهر ورونا والیبال را دوست دارند و هواداران ورونا عاشق تیم خود هستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار