تبلیغات

شوخی لاریجانی با وکیلی:خیلی محظوظ شدیم|هاشم‌زایی:گاهی با سریش هم نمی‌شود وزیر را به وزارتخانه چسباند

شوخی لاریجانی با وکیلی:خیلی محظوظ شدیم|هاشم‌زایی:گاهی با سریش هم نمی‌شود وزیر را به وزارتخانه چسباند

به گزارش خبرآنلاين؛ راند دوم بررسي صلاحيت علي اردكانيان وزير پيشنهادي نيرو، در جلسه بعداز ظهر مجلس پيگيري شد.

نمايندگان مخالف و موافق با قرار گرفتن پشت تريبون به توضيح دلايل خود در حمايت و انتقاد از گزينه پيشنهادي پرداختند.

هاشم زايي عضو فراكسيون اميد در موافقت با وزير نيرو گفت: از روحانی متشکرم که بالاخره وزیری معرفی کرد که بتوان از او حمایت کرد. اولین بار هست كه ميخواهم در مورد يك وزیر صحبت كنم و اصلا بنايی براي اين كار نداشتم اما آنقدر آقاي اردكانيان وزير مقبولي است كه تصميم به حمايت گرفته ام. ايشان يك شخصيت ملي است.

او در بخش ديگري از دفاعياتش با اشاره به اين موضوع كه بدنه وزارت نيرو موافق اردكانيان است، اظهار كرد: اردکانیان از 35 سال پیش در وزارت نیرو کار می کرده و بدنه وزارتخانه او را قبول کرده است، اگر بدنه وزارتخانه ای یک وزیر را قبول نکند، با سریش هم نمی توانیم او را بچسبانیم.

پس از هاشم زايي نوبت به موافق بعدي رسيد. محمد وكيلي ديگر عضو فراكسيون اميد در دفاع از وزير پيشنهادي نيرو، بيشتر از زمان تعيين شده صحبت كرد، نكته اي كه با تذكر همراه با شوخي لاريجاني همراه شد. رئيس مجلس به او گفت: خيلي محظوظ شديم.

وكيلي هم كه گويا نمي‌خواست به اين راحتي دفاع خود از اردكانيان را به پايان ببرد، گفت:خواهش مي كنم براي محظوظي بيشتر 30 ثانيه بيشتر وقت مي خواهم.

29217

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار