تبلیغات

تظاهرات مردم لس آنجلس علیه ترامپ

صدها نفر از مردم شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیای آمریکا علیه سیاست های ترامپ تظاهرات کردند؛ پلیس 2 نفر را بازداشت کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه لس آنجلس تایمز، صدها تظاهرکننده عصر شنبه (به وقت محلی) در اعتراض به سیاست های دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به خیابان های لس آنجلس آمدند.


 

در حالی که جمعیت مخالفان در حال راهپیمایی بودند، گروهی اندک از حامیان ترامپ برای برخورد با آنان پیش رفتند اما پلیس با صف کشیدن در میان دو گروه مانع برخورد جدی شد و 2 نفر را بازداشت کرد.

 

انجمنی که این تظاهرات را راه اندازی کرده، خواستار برگزاری تجمع های مشابه در شهرهای دیگر از جمله نیویورک، شیکاگو و سان فرانسیسکو شده است.

 

این تظاهرات که چند روز مانده به سالگرد پیروزی ترامپ در انتخابات گذشته ریاست جمهوری آمریکا برگزار می شود، نگرانی از شکل گیری اعتراضات وسیع مشابه آن زمان را افزایش داده است.

 

به نوشته لس آنجلس تایمز، از صبح روز شنبه (به وقت محلی) حضور پلیس در خیابان های مختلف شهر محسوس بوده است.

پیروزی ترامپ در انتخابات گذشته روز 8 نوامبر (17 آبان 95) اعلام شد و به دنبال آن تظاهرات وسیعی در شهرهای مختلف آمریکا علیه او شکل گرفت.

 

سیاست های ترامپ در قبال مهاجرت، آب و هوا، نظام سلامت، مالیات و سیاست خارجی وی در داخل و خارج آمریکا مخالفت های گسترده ای را برانگیخته است.

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار