تبلیغات

برگه‌وادعای هدایتی؛دلیل ناکامی پرسپولیس دردادگاه سوییس+سند

در وضعیت سردرگم این روزهای پرسپولیس حالا محرومیت این تیم مقصر جدیدی پیدا کرده است؛ حسین هدایتی. 

به گزارش تابناک ورزشی، عبدالصمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی که از ابتدای شروع این پرونده حرف‌های متفاوتی زده در آخرین صحبت‌هایش حسین هدایتی را به عنوان مقصر محرومیت پرسپولیس معرفی کرده است. مدرک او هم برگه‌ای است که ادعا کرده مسئولان باشگاه ریزه‌اسپور از آن علیه پرسپولیس استفاده کرده‌اند: «در اين سند مبلغ يك ميليارد و ١٥٠ ميليون تومان به نام  "باشگاه پرسپوليس" بابت مهدي طارمي منظور شده بود. دقيقا به نام پرسپوليس و نه به نام طارمي. وكلاي ريزه اسپور اين سند كه با سربرگ استيل آذين در رسانه‌هاي رسمي منتشر شده بود را در كنار عكس‌هاي تيم پرسپوليس كه نام استيل آذين پشت لباس‌ها وجود داشت را به فيفا دادند و گفتند پرسپوليس از طريق اسپانسر خود (استيل آذين) هم به طارمي پول داده پس قرارداد آن‌ها با طارمي كمتر از قرارداد با ريزه نبوده. اين سند دردسر زيادي ايجاد كرد. حالا هم در مرحله CAS ترجمه مصاحبه حسين هدايتي را ارائه داده‌اند و مي‌گويند اگر پرسپوليس دخالتي در موضوع نداشته چگونه اسپانسر باشگاه مدعي است براي فسخ با ريزه اسپور به طارمي پول داده؟»

اگر صحبت‌های ابراهیمی صحت داشته باشد، یعنی وکلای باشگاه پرسپولیس در دادگاه قصد داشتند با استناد به این که مبلغ قرارداد طارمی با پرسپولیس پایین‌تر از مبلغ قرارداد او با باشگاه ریزه‌اسپور است خود را از اتهام تطمیع این بازیکن تبرئه کنند. مسئولان باشگاه ترکیه‌ای اما با نشان دادن این سند ثابت کردند که مبلغ قرارداد طارمی با پرسپولیس یک میلیارد بیشتر از چیزی است که در باشگاه ثبت شده  و به همین دلیل پرسپولیسی‌ها مهاجم تیمشان را تطمیع کرده‌اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار